ПРО КОМПАНІЮ

 

 

Наше приватне підприємство «Кані» розпочало свою роботу в 2000 році. Основний напрямок діяльності – виготовлення текстильних канатів, шнурів, стрічок, мотузок з синтетичних та натуральних волокон на спеціальному обладнанні. Поступово ми розширили асортимент товарів, доповнивши його спорядженням для альпіністів, висотників та рятувальників, засобами порятунку на воді, дорожнім обладнанням.

 

Зараз наше підприємство – це єдиний виробник засобів порятунку на воді та найбільша компанія яка виготовляє альпіністське та рятувальне спорядження на українському ринку. Ми зареєстрували бренд SPAS®, щоб нашу продукцію впізнавали. Вона користується попитом в Україні та країнах ближнього і далекого зарубіжжя. Клієнти з Польщі, Німеччини, Чехії, Росії, Румунії із задоволенням купують наші товари, знаючи про їхню надійність та високу якість.

 

Серед наших клієнтів – Головне управління МНС в Києві, ВАТ «Арселор Міттал», Дністровська ГАЕС, АНТК ДП ім. Антонова, Іллічівський морський торгівельний порт, Київська служба порятунку, Марганецький ГЗК, Національний парк «Софіївка», Нібулон, Промсіз, мережа магазинів «Епіцентр К», «Нова лінія», а також величезна кількість приватних компаній та організацій. Ми плануємо розширити свій вплив на український та європейський ринки, щоб наша продукція була доступною для цільової аудиторії.

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ